Навчально-виховний комплекс
 "Виноградівська загальноосвітня
 школа – дошкільний "навчальний заклад №6" 

<
>Меню сайту
Календар свят та подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Рубрики:
Національно-патріотичне виховання
Рік Японії в Україні
Вакансії
НУШ (Нова українська школа)
Архів записів
Погода
Лемаковиця 
Головна » 2016 » Вересень » 3 » Новий навчальний рік почався з приємних подарунків
18:49
Новий навчальний рік почався з приємних подарунків


              Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Ми щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року.

Сподіваємось  цей рік стане для всіх нас плідним, успішним і результативним!

З кожним роком школа змінює свої принципи навчання та виховання рухаючись до розвантаження програм, які не несуть в собі практичних навичок, а націлена на всебічний розвиток дитини, комунікативність та підготовку до реального життя. Компетентнісний підхід, який включає в себе набір знань, вмінь, навичок, ставлень, що дають змогу розв’язувати проблемні завдання для досягнення конкретних цілей буде ключовим показником рівня освіти учнів.

Наша школа – це те місце,  де завжди затишно і комфортно, де кожна дитина почувається важливою,  цінною та невід’ємною складовою нашого шкільного та дошкільного колективу. 


В День знань з словами привітань до учнів, вчителів, батьків та подарунками від Владислава Миколайовича Поляка в наш заклад завітав голова  Виноградівської районної ради  Віталій Володимирович Любка. За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток закладу нагородив подяками Виноградівської районної ради учительку початкових класів Сливку Світлану Василівну та завідувача господарством Світлану Федорівну Палюх. 


Професійні побажання учасники нашого навчально - виховного комплексу отримали і від методиста Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Оксани Петрівни Гасич.

Духовну настанову на весь навчальний рік та молитву за всіх присутніх і мир в Україні  прочитав  священик місцевої церкви отець Іван.

Джосем Міллер, волонтер Корпусу Миру США, який працюватиме у нашому закладі два роки ознайомив учнів з своїми планами і запросив до участі в англійському та спортивному клубах, які функціонуватимуть вже з вересня місяця.

Висловлюємо щиру  подяку всім  педагогічним і технічним працівникам нашого закладу, які щодня  віддають вміння, навички і частинку свого серця кожному учневі та вихованцю.


Переглядів: 492 | Опубліковано: 03.09.2016 | Теги: районної, голова, знань, школа, Лемаковиця, перше вересня, день, ради, Виноградівської
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Останні відео
  • Фільм Закарпаття
  • Фільм Цікава Польща
  • Театральна вистава "Білосніжка та семеро гномів"
  • Знайомство з містом Сточек Луковскі в рамках польсько-українського проекту
  • "Polsko-ukraińska tęcza przyjaźni - młodzieżowe spotkania twórczości" у Польщі. ...
Форма входу
...Карта...

 

Пошук на сайті
Офіційні сайти: